• pic
  • pic
  • pic

Strefa 1 Strefa 2 E-mail

 

Posiłki regeneracyjne dla firm

 

Najedzony pracownik to dobry pracownik!
Posiłki regeneracyjne stanowią ważny element codziennej diety pracownika. Regularnie dostarczane, zbilansowane posiłki wpływają na zdrowie, samopoczucie i motywację do pracy. Jako bezpieniężne świadczenie tworzą również silną więź pracownika z firmą i są postrzegane jako forma gratyfikacji za wykonywaną pracę.
 
Urozmaicone menu
Pełnowartościowy obiad dwudaniowy można wybrać spośród wielu gotowych propozycji menu abonamentowego. Każde zamówienie możemy także dostosować do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
 
 
 Posiłki regeneracyjne oferujemy już w cenie od 6 zł.
 
 Zestawy obiadowe od 12 zł  + opakowanie
 
Dostarczane przez nas posiłki są świeże, smaczne i zdrowe.

 

 

 

Wiele możliwości

 
Realizujemy zamówienia jednorazowe i kontraktowe. Indywidualnie ustalamy szczegóły współpracy w zakresie menu, terminu dostaw oraz formuły wydawania potraw. Posiłki regeneracyjne możemy wydawać na terenie zakładu, dostarczyć w termosach zbiorczych lub opakowaniach jednorazowych.
Korzyści ekonomiczne

Posiłki regeneracyjne są świadczeniem, które stanowi koszt w rozumieniu przepisów o funduszu socjalnym. Obiady grupowe są także zwolnione ze składki ZUS i mogą być wykorzystane jako forma docenienia pracy pracowników. Jednocześnie stałe i terminowe dostawy umożliwiają optymalną kontrolę przerw przewidzianych na posiłek.

Bar Słoneczny Twoim partnerem

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt w celu uzgodnienia warunków współpracy. Jesteśmy partnerem elastycznym. Słuchamy Państwa oczekiwań i wspólnie dobieramy najlepsze rozwiązania. Zapraszamy!

 

Ośrodki, domy pomocy społecznej

Obiady są priorytetową formą pomocy dla osób, które nie są w stanie przygotować ich samodzielnie. Dostarczamy codziennie gorące potrawy w termosach zbiorczych lub pojemnikach jednorazowych na ustaloną godzinę. Potrawy są gotowe do podania na miejscu w stołówce.
Koszt jednego posiłku jest do ustalenia zgodnie z posiadanym budżetem i oczekiwaniami.

 

 

Skontaktuj się z nami tel. 505-814-903